MJK KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

Maciej i Justyna Kowalscy

to my, radcowie prawni, właściciele kancelarii prawnych i firm prawniczych o szerokim zakresie działania, a prywatnie małżeństwo. Na rynku od niespełna 20 lat, z dorobkiem setek wygranych spraw sądowych w sądach na terenie całego kraju, dziesiątek spektakularnych osiągnięć, które zmieniają interpretacje i rozumienie prawa. Uczestniczymy w Radach Nadzorczych licznych spółek kapitałowych, w tym spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie, nieustannie obsługujemy jednostki samorządu terytorialnego.

Doświadczenie

Działamy jako pełnomocnicy, negocjatorzy i doradcy TOP-owych firm eksponowanych w prasie i mediach społecznościowych. Występujemy i komentujemy przed kamerami najważniejsze wydarzenia prawne oraz zapadające przy naszym udziale wyroki Sądów.

Szeroki wachlarz klientów

Rozumiemy potrzeby osób działających w sferze prywatnej jak i przedsiębiorców, a także średnich i dużych firm świadczących działalność na większą skalę.

Sprawy o odszkodowanie

Czujemy się specjalistami w zakresie odszkodowań, gdyż mieliśmy ogromny zaszczyt uczestniczyć w realizacji kilkuset tysięcy spraw na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Z dumą stajemy po stronie Poszkodowanych, którzy dzięki naszej pomocy wygrywają setki tysięcy złotych odszkodowania. Nadal zajmujemy się pomocą poszkodowanym w wypadkach i zdarzeniach losowych.

Doradztwo kredytowe

Zajmujemy się unieważnieniem Wiboru w kredycie hipotecznym złotówkowym w zakresie naliczania przez bank odsetek. Jesteśmy wstanie odzyskać dla klienta od banku spłacone odsetki oraz umorzyć odsetki ciążące na kliencie, staramy się także odzyskać marżę.

Obsługa najmu

Od dekady świadczymy obsługę prawną i inwestycyjną dynamicznie rozwijających się TOPowych marek rynku wynajmu krótkoterminowego takich jak Apartamenty Wonder Home Sp. z o.o. i Good Time Sp. z o.o. działających na terenie Karpacza, Szklarskiej Poręby i Świeradowa.

Jesteśmy autorami dokumentów wewnętrznych jak i zewnętrznych wykorzystywanych przez firmy. Świadczymy pomoc prawną dla inwestorów, deweloperów i klientów korzystających z usług hotelarskich. W ciągu każdej doby dbamy o komfort przeszło 1500 osób, nad których bezpieczeństwem czuwamy.

Doradztwo podatkowe i księgowe

Wspólnie z naszym partnerem z zakresu podatków i księgowości świadczymy kompleksową usługę prawno – księgowo – podatkową dla dziesiątek podmiotów gospodarczych o różnej formie organizacyjno – prawnej i wszechstronnej specyfikacji działania. Dostarczamy bezpieczeństwa i dzielimy się odpowiedzialnością za podjęte decyzje. Zapewniamy spokój i profesjonalizm.

Potrzebujesz pomocy?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami

Umów spotkanie

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie. Jesteśmy elastyczni i z pewnością dopasujemy dogodny termin. Możliwe spotkania również w formie wideokonferencji.

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas w godzinach pracy pod numery:
+48 76 724 33 51
+48 509 675 704

nie czekaj

skontaktuj się z nami

Adres

ul. Kościuszki 17/3
59-220 Legnica